Cariere

Împreună împlinim vise

Cariere - Responsabil Achizitii
Cariere - Buyer, StratoSpark.ro
StratoSpark

Montatori Panouri Fotovoltaice

Asigurăm:

  • Salariu 5500 lei net (montatori calificați)
  • Salariu 4000 lei net (montatori necalificați)
  • Bonuri de masa (40 lei/tichet) si abonament servicii medicale in retea privata
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Program de lucru: 08:00 – 17:00 (1 oră pauza de masă inclusă), Luni-Vineri
  • În cazul în care sunt necesare ore suplimentare, acestea se plătesc
  • Cele mai noi și performante echipamente de lucru.

Ce trebuie să ai:

  • Cunoștințe în domeniul electric și al sistemelor fotovoltaice
  • Permis de conducere (cat. B)
  • Capacitatea de a lucra la înălțime
  • Condiție fizică
  • Capacitatea de a lucra în echipă

Responsabilități:

  • Asamblare și fixare panouri fotovoltaice pe acoperișuri
  • Pregătire circuite și împământare până la invertor
  • Utilizarea echipamentelor și instrumentelor necesare instalării
StratoSpark

Consilier vânzări - Panouri Fotovoltaice

Ne mărim echipa de vânzări B2B în București și căutăm coleg(ă) cu excelente abilități de vânzare și de comunicare în limba Română și Engleză, atent(ă) la detalii, cu capacități de organizare și prioritizare a sarcinilor.

Cerințe

  • Studii superioare finalizate;
  • Experiență în vânzări B2B;
  • Nivel conversațional de limbă engleză;
  • Abilități excelente de negociere;
  • Abilități de operare PC (Excel, Word, Power Point) și CRM;
  • Disponibilitatea de a călători în țară și permis de conducere categoria B.

Constituie avantaj:

  • Experiența anterioară într-unul dintre domeniile: Instalații Electrice, IT&C, Construcții/Materiale Construcții.

  • prospectează piața pentru identificare clienți noi;
  • inițiază și închide procesul de vânzare;
  • asigură clienților suporul necesar pe toată perioada contractuală;
  • redactează oferte de servicii, contracte, documente externe si interne, asigură acuratețea datelor acestora și le arhivează conform procedurilor interne;
  • completează și transmite informații relevante către restul echipelor;
  • reprezintă compania la diverse întâlniri și evenimente de business;
  • colaborează cu celelalte departamente pentru a asigura succesul activităților zilnice.
Trimite-ne un mesaj
[Mărimea maximă a fișierului: 10MB]

Lasă-ne datele tale de contact. Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii. În secțiunea “Mesajul tău” specifică, te rugăm, poziția pentru care aplici.

Nu uita să atașezi CV-ul.

Candidații selecționați vor fi contactați.

Mulțumim pentru faptul că dorești să te alături Echipei StratoSpark.